Davet

Değerli Meslektaşlarım,

Ege jinekoloji ve obstetri derneğinin 1.kongresinin 10-12 Eylül 2021 tarihlerinde düzenleneceğini sizlere iletmek istiyoruz.

Kongremiz kadın doğum alanındaki en güncel bilgileri multidisipliner bir ekip ile sizlere aktaracak uluslararası  konuşmacıların olduğu oturumlar ile içeriğimiz daha da zenginleşecektir. Ayrıca önemli çalışmalar ve olguların aktarılacağı sözlü sunum oturumları da kongremizde yer alacaktır.

Amacımız  her daim birlikte bilgi paylaşımında bulunmak, bütün pozitif enerjimiz ve heycanımızla keyifle geçen bir kongre sunmaktır.

Tüm dünyayı etkisi altına alan  COVID 19 pandemisinde; yoğun çalışmalarından ve özverilerinden dolayı hekimlerimize ve tüm sağlık çalışanlarımıza bir kez daha teşekkür ediyor, hayatını kaybeden kahraman sağlık şehitlerimizi ise saygıyla anıyoruz.

Saygılarımızla... 

Kongre Başkanı:
Prof. Dr. Mehmet Özeren
Kongre Sekreterleri:
Doç. Dr.Ahkam Göksel Kanmaz
Doç. Dr.Abdurrahman Hamdi İnan

 

Etkinlik Tarihi 
17 - 19 Eylül 2021

Bildiri Son Gönderim Tarihi:
30 Haziran 2021


İletişim:
MOTTO TURİZM
Tel :(+90 232)  446 06 10
E-mail: savas@motto.tc
www.motto.tc

Dukan Diyeti Karatay Diyeti Hamilelik Belirtileri Protez Saç baş ağrısı Göbek eritme göbek eritme hareketleri Maranki hocanın bulduğu alkali diyeti bir çok insan tarafından uygulanmakta ve çok ciddi olumlu sonuçlar alınmaktadır. York testi

Çağımızın en yaygın rahatsızlıklarından bel ağrısı tedavisi için en güncel bilgilere ulaşmak için bitkisel tedavi ansiklopedimize bakın.