Bildiri Gönderimi

ONLINE BİLDİRİ GÖNDERİMİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bildiri son gönderim tarihi :  30 HAZİRAN 2021

BİLDİRİLER POSTER VE SÖZEL OLARAK SUNULACAKTIR. 

 Bildiri gönderimleri web sitesi üzerinden online olarak yapılacaktır, Bildiri göndeririken dikkat edilmesi gereken hususlar altta belirtilmiştir;

Genel İlkeler:

            - Her yönüyle histerektomi kongresi kadın hastalıkları ve doğum alanı ile ilgili her konuda bildiri kabul etmektedir. Bildirilerin tam metni veya özeti kongre sonrası Aegean Journal of Obstetrics and Gynecology ek sayısında elektronik olarak basılacak ve her bildiri için DOI numarası verilecektir. Tüm bildirilerin tam metni ya da özetinin Türkçe ve İngilizce olarak sisteme yüklenmesi gerekmektedir

            - Bildiriler yalnızca Kongre web sayfası üzerinden online bildiri gönderim sisteminden kabul edilecek, posta ya da faks ile yollanan bildiriler değerlendirmeye alınamayacaktır.

             - Kongreye gönderilecek bildiriler türkçe ve ingilizce sunulabilecektir.

             - Elektronik olarak bildiri sahiplerine özetlerinin alındığı iletilecektir.

        - Gönderilen Özetler, kongre bilim kurulunca ve en az iki bilimsel hakem tarafından değerlendirilecek; bildirilerin kongre’ de bildirilmesinin uygunluğu ile kabulune ve sunum şekline Bilim Kurulunca karar verilecektir.

BİLDİRİ SUNUMU

Bildiriler sözel ve poster olarak sunulacaktır.

Bildiri özeti İngilizce veya Türkçe olabilir , bildiri içeriği Türkçe ya da İngilizce hazırlanacaktır.

Sözlü Bildiriler powerpoint olarak hazırlanıp sunulacaktır (sözlü sunum süresi bildiri değerlendirme sürecinin tamamlanmasından sonra açıklanacaktır)

Poster Bildiriler E-Poster olarak sunulacaktır.

Bildiri değerlendirmeleri ve kabul edilmesi aşamasından sonra, e-poster için bu sayfadan şablon yayınlanacaktır ve posterler şablona göre hazırlanacaktır.

Poster sahiplerinin herhangi bir baskı yaptırmalarına gerek yoktur, posterlerini elektronik olarak sisteme yükleyeceklerdir.

İsteyen katılımcılara sözel bildirileri kabul edildikten sonra bildiri kitabında tam metin olarak bildirilerini bastırma şansı verilecektir.

BİLDİRİ BASIMI VE YAYIMLANMASI

Sözlü bildirilerin içeriğinin tamamı( Tam Metin ), poster bildirilerin sadece özet bölümleri kongre kitapçığında basılacaktır.

Kongre kitapçığı ve e-posterler, kongre bitiminden sonra online olarak kongre web sayfasında yayımlanacaktır.

             - Bildiri özetlerinin kabul edilebilmesi için sunumu yapacak yazarın kongreye kayıt yaptırması zorunludur.

 

Poster Bildiri Özellikleri:

- Bildirilerinin poster olarak kabul edildiği kendilerine iletilen katılımcılar, kongre düzenleyicileri tarafından kendilerine iletilen zaman ve yerde posterlerini sergilemek üzere başvuracaklardır.

- Poster sunumlar ile ilgili detaylar ilerki günlerde buradan paylaşılacaktır....

ONLINE BİLDİRİ GÖNDERİMİ İÇİN TIKLAYINIZ

Etkinlik Tarihi 
17 - 19 Eylül 2021

Bildiri Son Gönderim Tarihi:
30 Haziran 2021


İletişim:
MOTTO TURİZM
Tel :(+90 232)  446 06 10
E-mail: savas@motto.tc
www.motto.tc

Dukan Diyeti Karatay Diyeti Hamilelik Belirtileri Protez Saç baş ağrısı Göbek eritme göbek eritme hareketleri Maranki hocanın bulduğu alkali diyeti bir çok insan tarafından uygulanmakta ve çok ciddi olumlu sonuçlar alınmaktadır. York testi

Çağımızın en yaygın rahatsızlıklarından bel ağrısı tedavisi için en güncel bilgilere ulaşmak için bitkisel tedavi ansiklopedimize bakın.